Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях перевірять, як водії пропускають швидку

acc.cv.ua 16/09/2019 13:20
Проведуть захід "Увага! Спецсигнали”.

Водіїв попереджають: завтра, 17 вересня, управління патрульної поліції спільно з Чернівецьким обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф проведе профілактичний захід “Увага! Спецсигнали”. Про це повідомляє патрульна поліція Чернівецької області.

Читайте новини Telegram та Instagram

Патрульні перевірять, як водії пропускають на дорозі оперативні та спеціальні транспортні засоби, які виконують невідкладні завдання, а також проведуть профілактику порушення ПДР з іншими учасниками дорожнього руху.

Згідно з п. 3.2 ПДР України, у разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов'язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу (і супроводжуваних ним транспортних засобів). На порушників, котрі не забезпечать безперешкодний проїзд спецтранспорту, чекає адміністративна відповідальність згідно з ч.3 ст.122 КУпАП (штраф 510 гривень).

Нагадуємо, така акція вже проходила у Чернівцях 11 вересня.