1
Долар25.13
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях буковинців різними мовами запросили підтримати Порошенка

buknews.com.ua 08/02/2019 16:27

Ініціативна група прихильників чинного Президента України Петра Порошенка зібралася сьогодні у Чернівцях за круглим столом, аби обговорити виклики перед якими опинилася Україна. Підсумком двогодинної дискусії, у якій взяли участь лідери громадської думки у регіоні, відомі науковці, фахівці в різних галузях науки і культури,  стало підписання особистого зобов’язання та Меморандуму про приєднання до громадської ініціативи #Команда_Порошенка.  Ці документи є своєрідною моральною декларацією намірів. Відомі буковинці засвідчили власним підписом, що вони поділяють і підтримують зусилля Петра Порошенка у розбудові української держави.  Протидіятимуть вони також будь-яким намірам сфальсифікувати народне волевиявлення.

У команді Порошенка гуртуються ті, хто працює на  розвиток країни чи свого населеного пункту, розвиває соціальну сферу, покращує життя своєї громади, допомагає людям долати хвороби, займає активну життєву позицію.

«За останні п’ять років світ по-новому відкрив для себе Україну. Нашими спільними зусиллями наша Батьківщина перетворюється на дуже привабливу державу. Вклад чинного Президента України Петра Порошенка у те, що ми так несподівано для багатьох – як для друзів, так і для ворогів – могутньо заявили про себе на весь світ, є визначальним. Вперше за багато століть на практиці реалізовано принцип, який Микола Хвильовий лаконічно сформулював «Геть від Москви!», – вважає економіст Богдан Сторощук. – Навколо постаті Президента об’єдналися не тільки етнічні українці.  Курс Порошенка підтримують громадяни України різних національностей і віросповідання, які поділяють демократичні цінності».

Щоб зупинити поступ України, повернути її під тотальний російський контроль, задіяно величезні ресурси.  Це визначальна особливість нинішньої виборчої кампанії.  І тільки це насправді має значення. Вибір між Незалежністю і «русским миром», між Європою та «імперією зла» – це той порядок денний, який суспільство має обговорювати  з усіма кандидатами на найвищу посаду.  

«У Порошенка є незаперечні політичні досягнення, які скріплюють підвалини української держави. Чимало зроблено для наведення  в країні елементарного порядку. Багато країн, які ми зараз вважаємо успішними, витратили на подібні реформи не п’ять, а десятки і десятки років. Причому за багато кращих стартових умов, ніж ті за яких країну отримав Порошенко. Але навіть попри це маємо чималий поступ, – каже професор Олег Панчук. – Необхідно дати можливість Президенту продовжити реалізацію успішного курсу».

 Учасники круглого столу дійшли згоди, що найбільш відчутні позитивні зрушення у країні відбулися за п’ять останніх років.

«Маємо вже більше чотирьох десятків зареєстрованих кандидатів на посаду Президента України. Які мотиви у всіх цих людей, яких стільки нам точно не потрібно? Підозрюю, що більшість із них діють у власних інтересах, а не в інтересах держави. Чи думають вони про державу? Не хочу нікого паплюжити, в тому числі нашу новоявлену Лесю Українку. Можна виголошувати патріотичні промови, але, на відміну від справжньої Лесі Українки, нічого для країни не робити. Невже той, кого ми посадимо у крісло президента тільки за його обіцянки, зробить більше, ніж вже реально зробив Порошенко, – риторично поцікавився професор Юрій Макар.  – Те, що Порошенко уже зробив, не дає йому повороту до Росії, на відміну від інших кандидатів. Не молюся на нього, не захвалюю, але вважаю Порошенка нормальним Президентом для тих умов, в яких Україна існує зараз. Мій сусід заробляє руками, університетів не закінчував, односельчанин митрополита Онуфрія... Якось сусід прийшов до мене і каже: думав голосувати проти Порошенка, але після того, що він зробив для церкви – я і вся моя родина тільки за нього».

Президента можна міняти щороку, але чи буде від цього користь державі. Ідеальних керівників не існує, є більш або менш підготовлені, професійні. Споконвіку відомо: тільки той керівник добрий, який  не  принижує суспільні інтереси на користь власних, а  жертвує собою для суспільного добра. Свій особистий інтерес Порошенко підпорядкував інтересам держави, а не навпаки.

«Нехай мене звинуватять у тому, що я «порохобот», що насправді не так, але я все одно вважаю, що з Порошенком нам повезло. Він проукраїнський, більш-менш влаштовує представників усіх етнічних груп, людей різних політичних поглядів, це дуже важливо. Україна показала світові, що навіть такій імперії, як Росія можна успішно протистояти. Не так все погано! Але наше суспільство, на жаль, ще залишається ковбасним. Усе хочемо мати  вже і негайно! У Польщі за маргарином їхали до Німеччини, у нас такого точно немає… Діагноз нашим проблемам ми вже поставили. Настав час почати його лікувати, а не обговорювати. У нас хвора держава, її потрібно лікувати. Політикою мають займатися фахівці, професійні політики… Порошенко є таким професіоналом», – зауважив митець Броніслав Тутельман.

СвÑ?Ñ?лина вÑ?д BukNews.

 Вибори 31 березня матимуть вирішальне значення не тільки для майбутнього шляху розвитку України, а й для самої незалежності нашої держави.

«Від вибору, який ми зробимо залежить наше майбутнє, – переконана головний кардіолог Чернівецької області Ірина Маковійчук. – Альтернатива проста:  повернення у минуле, або впевнений поступ уперед. У мене достатньо професійного досвіду, щоб порівнювати етапи розвитку медичної галузі. Упродовж останніх років у галузі відбуваються якісні зміни. Чи вдасться їх завершити, зробити незворотними, залежить не тільки від Президента, але від праці кожного громадянина. На новому обладнанні у кардіологічному центрі проведено вже майже 400 операцій на серці. Для Чернівецької області це колись було реальністю? А сьогодні це є! Усе це наслідок титанічної праці багатьох людей. Мусимо розуміти це, коли будемо обирати майбутнє країни і майбутнє наших дітей».

Зараз Україна повинна підтвердити свій шлях до цивілізованого та демократичного світу, до НАТО та ЄС.

«Під час президентства Петра Порошенка зроблені фундаментальні кроки для будівництва нашої держави, – нагадав народний артист України Іван Дерда. – Два майдани піднялися на захист суверенітету, який ми втрачали. Ми побудували армію, щоб захищати наші мову і віру. Я радий, що команда Порошенка вибрала шлях будівництва храму. І вся Україна має допомагати його будувати, а не руйнувати».

«Мене хвилює, що наше суспільство не здатне до кінця збагнути зробленого за часів президентства Порошенка, – поділився спостереженнями професор Володимир Антофійчук. – Хотіли безвізу? Маємо!  Чогось іншого? Теж отримали… Договорилися вже навіть до того, нібито війна почалася з вини України. Пасивність, зневіра у своїх успішних провідниках – це давня наша хвороба. Не даймо себе їй здолати. Найбільшу заслугу Порошенка бачу у тому, що він нам цей дім під назвою Україна зберіг. Тепер і від нас залежить його впорядкування. Не можна за буденними справами втратити Незалежність. Зараз перед нами фактично знову вибір 1991 року».

«Для досягнення результату необхідні дві речі: послідовність і докладання зусиль. Ми не зможемо змінити країну без нових рішень, – розповів хімік Юрій Халавка. – І дуже мало вітчизняних політиків демонструють, що вони мають ці рішення. Ще зовсім недавно колеги з Європи запитували мене про плани України. На свій страх і ризик сказав, що ми  будемо подавати заявку на членство у НАТО і ЄС. Минув тиждень після розмови, і це прагнення закріплено в Конституції України. Ні у кого немає сумнівів, що саме Президент Порошенко робить для цього усе необхідне. Це та визначеність, прогнозованість курсу, яку так цінують партнери. Ми повинні дати шанс цим змінам тривати, а команді яка їх втілює – працювати!»

«Знайомий американський дипломат розповів мені, як навесні 2015 року розглядалося питання про можливість закриття посольства, настільки все збоку виглядало погано і безнадійно. Здавалося, що Україна не має жодних шансів вистояти проти агресора. Але країна вистояла, – розповів керівник ГО «Дипломатичний центр» Артур Кадельник. – Тоді ви зробили значно більше, ніж можна собі уявити, сказав мені дипломат. Невідомо, чи бодай ще якась європейська країна була на це здатна. Вам цього не видно, але збоку, повірте, ці зміни виглядають справді грандіозними. Зараз для вас є надзвичайно важливим не втратити цей шанс. І діяти в тому ж напрямку».

Ініціативна група прихильників чинного Президента України Петра Порошенка звернулася до буковинців приєднуватися до своєї ініціативи. Вибір 31 березня – це вибір між Порошенком і Путіним. Модератор круглого столу економіст Богдан Сторощук виголосив цей заклик різними мовами, на яких традиційно спілкувалися більшість мешканців Чернівецької області.

Довідково: Громадська ініціатива #Команда_Порошенка – це виборча агітація у форматі «від дверей до дверей», безпосереднє спілкування з виборцями, донесення до них програми кандидата. Така практика діє і у США, і в країнах Євросоюзу, коли під час виборів формуються команди для безпосередньої агітації та спілкування з людьми.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: