Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

За шість місяців цього року на дорогах Чернівецької області сталося 180 ДТП

pogliad.ua 29/07/2020 09:56

Згідно із дорученням Нацполіції та ГУНП в Чернівецькій області щодо посилення контролю за безпекою дорожнього руху, на автошляхах Буковини запрацювала мобільна група. До її складу входять працівники сектору реагування патрульної поліції відділень і відділів поліції та територіальних підрозділів Чернівецької області. Починаючи з 24 липня, правоохоронці проводять профілактичне відпрацювання з учасниками дорожнього руху для підвищення безпеки та зниження рівня аварійності на автошляхах Буковини. Такі превентивні заходи триватимуть до кінця літа. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Так, за шість місяців цього року на дорогах Чернівецької області сталося 180 ДТП, у результаті яких загинула 21 людина, травмувалися 237 осіб, з них – 29 дітей. Зростання кількості ДТП поліцейські фіксують у Кельменецькому, Вижницькому, Глибоцькому, Сторожинецькому районах та Першотравневому районі Чернівців.

Найпоширенішими порушеннями, через які трапляються аварії, є:

  • порушення правил маневрування;
  • перевищення безпечної швидкості;
  • недотримання дистанції;
  • керування транспортним засобом у нетверезому стані;
  • виїзд на смугу зустрічного руху.

Тому, щоб не допустити таких випадків та знизити рівень аварійності на автошляхах Буковини, поліцейські мобільних груп проводять з учасниками дорожнього руху роз’яснювальну роботу та наголошують на необхідності неухильного дотримання правил дорожнього руху. При виявленні осіб, які порушують правила дорожнього руху, правоохоронці реагують відповідно до чинного законодавства.

Поліція Буковини закликає учасників дорожнього руху бути пильними та відповідальними на дорогах, а також з розумінням ставитися до необхідних заходів під час загальнодержавного профілактичного відпрацювання «Безпечне шосе».

Коментує Олексій НІКІТОЯ – інспектор сектору реагування патрульної поліції ГУНП в Чернівецькій області: