Долар26.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У водія шкільного автобуса, який переїхав колію на червоне світло, забрали водійське посвідчення (ВІДЕО)

acc.cv.ua 02/12/2019 12:09
Наразі він доводитиме свою правоту через суд

Водій шкільного автобуса Василь Берсан, який опинився у центрі скандалу через переїзд залізничної колії на червоне світло, щодня возить педагогів та учнів із 3 сіл Сторожинецького району 12 разів на день. У тому числі він долає й залізничні переїзди. Про це ідеться в сюжеті Майї Гуменної в передачі «Свідок» на телеканалі НТН.

За словами директорки старожадівського НВК Ганни Гранат, водій досвідчений і добре знає правила дорожнього руху.

-Знаю це на власному досвіді, бо неодноразово супроводжувала дітей, в автобусі під його керуванням, - каже жінка.

Під час цього інциденту дітей у салоні не було – шофер саме їхав за школярами. Надто довго горів червоний, а потягів не було. Тому водій зателефонував знайомому працівникові залізниці, аби дізнатися, що сталося. Виявилося, семафор дав збій. Крім того, за словами Василя Бурсана, залізничник запевнив його, що переїзд можна долати.

Місцеві чиновники також розповідають - семафор, що трапляється на шляху зі Сторожинця до села Панка,  дійсно час від часу ламається.

-Цей переїзд один із двох на цьому шляху, який виходить з ладу кожного разу, коли туман або дощ – на них починає перманентно горіти червоний, - каже секретар міськради Ігор Матейчук.

Але цього разу, після оприлюдненого відео, в Сторожинецькій міській раді призначили перевірку. Наступного дня у мерії видали розпорядження про створення тимчасової комісії, яка проведе службове розслідування.

На водія склали протокол і забрали права, - повідомили кореспондентці «Свідка» в Управлінні патрульній поліції Чернівецької області.

-У будь-який момент міг під’їхати потяг і статися непоправне. В такому випадку потрібно телефонувати 102, аби на місце приїхав екіпаж поліції і встановив, чи справний світлофор. Після чого поліціянти повідомляють відповідні службі та за необхідності регулюють рух, - розповіла співробітниця УПП Віта Криворучко.

Тепер водій доводитиме свою правоту в суді. А наразі він отримав тимчасову водійську посвідку.