Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях завершився семінар-тренінг Профорієнтація учнівської молоді з сільської місцевості

pogliad.ua 08/11/2019 18:56

8 листопада 2019 року в приміщенні наукової бібліотеки ЧНУ ім. Юрія Федьковича  за підтримки управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації та Інформаційного центру Європейського Союзу відбувся завершальний, з 3-денного циклу, семінар-тренінг «Профорієнтація учнівської молоді з сільської місцевості» для школярів 10-11 класів, які навчаються в селах Чернівецької області.

Участь у семінар-тренігу взяли 20 школярів з Герцаївського, Глибоцького, Сторожинецького та Новоселицького районів.

Метою заходу є формування і підвищення рівня знань учнів старших класів сіл Чернівецької області про вибір майбутньої професії.

Зокрема, для школярів було проведено такі цікаві заходи як:

- воркшоп «Відповідальне ставлення до вибору професії» від викладачки кафедри психології та соціалогії Буковинського державного медичного університету Олесі Павлюк;

- семінар «Можливості для молоді» від амбасадорки фонду Кличко «Klitschko Foundation» Софії Король;

- семінар «Неформальна освіта в Україні» від випускниці Української академії лідерства Поліни Звізди;

- семінар «Шляхи залучення молоді до державної молодіжної політики» від головного спеціаліста відділу молоді управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації Вадима Ткача.

По завершенні семінар-тренінгу учнівська молодь отримала на згадку пам'ятні сувеніри. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.