Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівцях провели фестиваль комп’ютерних програм серед учнівської молоді

pogliad.ua 02/03/2020 17:44

29 лютого 2020 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний фестиваль комп’ютерних програм учнівської молоді.

У фестиваль взяли участь 27 учнів (вихованців) закладів загальної середньої та позашкільної освіти Чернівецьких ЗОШ №39, №5, №24, Чернівецької спеціалізованої школи ОРТ №41, Чернівецьких гімназій №1, №2, Чернівецького ліцею №1, Чернівецького військово-спортивного ліцею, Глибоцького БДТ на базі Димківського НВК, Новоселицького БДТ на базі Слобідського НВК, Кіцманської гімназії, Сторожинецького ЦДЮТ, Новодністровської ЗОШ, Новодністровської гімназії, Чернівецького центру юних техніків ім. Л. Каденюка, Чернівецького ОЦНТТУМ.

Учасники презентували власні роботи та програми в номінаціях:

  • Програмування «Я програмую в Scratch»;
  • Арт-дизайн, фотоколаж, комп’ютерна графіка, комп’ютерна анімація.

До участі у фестивалі також запрошувалися для презентації домашніх робіт переможці (І місце) відкритого обласного конкурсу на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик» (юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК) та обласного конкурсу «Байт» на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів в секціях:

  • Програмування;
  • Навчально-демонстраційні програми (PowerPoint);
  • Користувачі ПК;
  • Веб-дизайн.

У рамках фестивалю проведені майстер-класи від фахівців:

  • «Розробка Android додатку у WEB-середовищі» - Анастасія Володимирівна Сушма, заступник директора з виховної роботи державного вищого навчального закладу «Чернівецький політехнічний коледж»
  • «Розпис чорно-білих фотографій засобами Adobe Photoshop» - Світлана Львівна Воропаєва, кандидат технічних наук, асистент кафедри комп’ютерних систем та мереж Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

За підсумками роботи журі дипломами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації нагороджені переможці в номінаціях у вікових категоріях:

  • «Комп’ютерна графіка, арт-дизайн»: Бомпа Анастасія – вихованка Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця гімназії №2 м. Чернівців, керівник Спориніна Тетяна Тадеївна;
  • «Фото колаж»: Паладій Софія –вихованка Сторожинецького центру дитячо-юнацької творчості, керівник Місікевич Іван Танасович;
  • «Я програмую в Scratch» (до 11 років): Величко Артур – учень 3 класу ЗОШ №39, керівник Щербак Христина Олегівна;
  • «Я програмую в Scratch» (11-13 років): Сиротюк Владислав - вихованець Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень гімназії №2 м. Чернівців, керівник Спориніна Тетяна Тадеївна;
  • «Я програмую в Scratch» (14-18 років): Томашевський Павло – учень ЗОШ №5 м. Чернівців, керівник Аністратенко Тетяна Валеріївна;
  • «Анімація в Scratch» (11-13 років): Жереблюк Сергій – вихованець Чернівецького центру юних техніків ім. Л. Каденюка, керівник Костюкова Анастасія Миколаївна.

Фото з сайту oblosvita.com