1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Троє постраждалих у нічній ДТП в Сторожинці досі перебувають у важкому стані, 19-річна дівчина у комі

acc.cv.ua 09/01/2019 16:17
Трьох хворих, в тому числі і 7-річного хлопчика перевезли до Чернівців

Нагадаємо, вчора увечері у Сторожинці сталася велика аварія, в якій постраждало восьмеро людей, в тому числі і 7-річна дитина.

Про стан потерпілих в аварії кореспонденту ІА АСС розповіли медики.

"7-річного хлопчика реанімобілем ще вночі відправили у Чернівці в дитячу хірургію. Ще троє перебували у нас в реанімації. Двох важкохворих, яких можна транспортувати, перевозять до Чернівців у ці хвилини. А одна 19-річна дівчина у нас в лікарні перебуває у комі в дуже важкому стані, вона не транспортабельна. Один з потерпілих також у нас у хірургії, ще двоє - у травматології", - сказав заступник головного лікаря Сторожинецької районної лікарні Василь Палій.

У Чернівецькій міській дитячій лікарні ІА АСС повідомили, що стан хлопчика, який постраждав у нічній ДТП, середньої важкості.

"У нього діагностували політравми - закриту черепно-мозкову травму та закриті травми органів грудної і черевної порожнини без ушкоджень внутрішніх органів. Клінічний стан середньої важкості, не потребує хірургічного втручання. Наразі він перебуває під наглядом лікарів", - сказав головний лікар КМУ "Міська дитяча клінічна лікарня" Сергій Сторожук.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: