Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Ще один інклюзивно-ресурсний центр на Буковині відкрили у Сторожинці

pogliad.ua 30/08/2018 19:07

Сьогодні, 30 серпня 2018 року, у рамках реалізації зазначеного Меморандуму у місті Сторожинець, по вул. Б. Хмельницького, 7 (колишнє приміщення ЦЕНТУМу) відбулося урочисте відкриття комунальної установи “Сторожинецький інклюзивно-ресурсний центр”, який буде займатися забезпеченням права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження компенсуючого типу учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл. Про це пише сайт Сторожинець. інфо.

На початку заходу присутні вшанували пам’ять наших земляків та усіх Героїв України, які загинули на Сході, захищаючи наше світле майбутнє,  хвилиною мовчання, після чого були покладені квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Своє музичне вітання подарувала особлива дівчинка Гаврилюк Анастасія, після чого з вітальним словом до присутніх звернулася багатодітна матір, голова Громадської організації жінок Підгір’я «Берегиня», мати особливої дитини Аліна Побіжан та голова ГО “Богдан”, яке опікується дітьми з обмеженими можливостями, Галина Токар. 

Між Сторожинецькою та Красноїльською громадою була підписана Угода про співпрацю, предметом якої є забезпечення прав дітей віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами, що проживають на території Красноїльськоїї ОТГ.

Після урочистого перерізання стрічки приміщення освятивотець Михайло, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Сторожинець.