Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Несправність пічного опалення стала причиною пожежі та загибелі буковинця

pogliad.ua 03/04/2020 11:21

Несправність пічного опалення стала причиною пожежі та загибелі 85-річного буковинця. Трагічна подія сталася 2 квітня у с. Нижні Петрівці Сторожинецького району.

По обіді четверга місцеві мешканці побачили дим та вогонь, який йшов з вікон сусідської літньої кухні. Знаючи, що там сам проживає чоловік похилого віку, односельці одразу ж побігли до будівлі, де виникла пожежа. Оскільки пожежа була незначною, людям вдалося її ліквідувати власними силами за допомогою підручних засобів. У середині літньої кухні на ліжку люди виявили тіло власника домогосподарства, 1935 року народження, вже без ознак життя. Пожежно-рятувальні підрозділи на місце події не викликалися.

Як з’ясувалося згодом, чоловік, розтопивши піч, ліг відпочити та заснув. Внаслідок несправного димоходу у приміщенні відбулося загорання дерев’яних стін та перекриття літньої кухні. На даний час тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу у м. Сторожинець для встановлення остаточних причин смерті. Про це повідомляє Управління ДСНС України у Чернівецькій області.