1
Долар23.6
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.1
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Негода у Сторожинці завдала збитків на 70 мільйонів гривень (ВІДЕО)

acc.cv.ua 14/08/2019 15:02
Травмувались п'ятеро місцевих мешканців

П’ять людей травмувались внаслідок граду у Сторожинці. Четверо отримали забої, один чоловік лежить у хірургічному відділенні з переломом ребер. Він впав з даху, коли ліквідовував наслідки негоди. Про це ТРК "Буковина" повідомив головний лікар Сторожинецької районної лікарні Олександр Войцеховський.

На компенсацію збитків від негоди для приватних приміщень у Сторожинці потрібно 45 мільйонів гривень, для відновлення соціальних установ – 25 мільйонів, каже мер Сторожинця Микола Карлійчук.За його словами, в резерві об’єднаної громади є 100 тисяч гривень.

Аби отримати кошти для компенсації збитків, громада надіслала звернення до голови обласної ради Івана Мунтяна.

Читайте також: Через зливи у Чернівецькій області очікується підйом рівня води у річках

Сергій Бабчук, керівник прес-служби УДСНС в Чернівецькій області, розповів журналістам Інформаційного агентства АСС про наслідки негоди:

«Найбільше негода завдала шкоди в Сторожинецькому районі, де внаслідок випадання граду було пошкоджено дахи лікувального закладу, чотирьох навчальних закладів, будинку культури і також житлових будинків на 12 вулицях»

Нагадаємо, град пошкодив також будівлю Сторожинецької ЗОШ №1: на 70% знищено покрівлю, пошкоджено її несучу конструкцію та вибито вікна. Аналогічна ситуація і в районній лікарні, де дощівка підтопила 4-й поверх. Град також пошкодив весь автопарк Сторожинецького відділу поліції.

Коментарі: