1
Долар24.71
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.34
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Негода у районах Буковини завдала збитків на 113 млн. грн.

pogliad.ua 10/06/2019 17:14

Ситуацію з наслідками негоди на Буковині прокоментував 10 червня 2019 року начальник управління цивільного захисту населення Чернівецької ОДА Олексій Гайдай.

- У 4-х районах області – Сокирянському, Новоселицькому, Сторожинецькому та Вижницькому районах – рішенням обласної комісії з питань ТЕБ та НС введено стан надзвичайної ситуації регіонального рівня. Саме ці райони найбільше постраждали від злив упродовж 20 травня – 7 червня 2019 року, - повідомив Олексій Гайдай.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації долучилися ОДА, Басейнове управління водних ресурсів, УДСНС у Чернівецькій області, ГУ Національної поліції в області.

Найбільше стихія завдала удару по берегоукріплюючим дамбам Вижницького та Путильського районів. Басейновим управлінням водних ресурсів підраховано збитки щодо 21 дамби, які захищають населення від дій паводкових вод: на проведення необхідних берегоукріплюючих робіт необхідно 80 млн. грн. Про це йдеться на офіційному сайті ОДА.

- Наше найголовніше зараз питання – вчасне подання документів Кабінету Міністрів України щодо суми збитків та затвердження експертного висновку Державною службою з надзвичайних ситуацій. Наразі більше половини завданих збитків вже підраховано, і згідно попередніх розрахунків комісії, визначено їх суму – 113 млн. грн. Кошти будуть відшкодовані з обласного бюджету, місцевих бюджетів ОТГ та з державного бюджету, - наголосив посадовець.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: