1
Долар26.3
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.83
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Недобоївська ОТГ додатково буде розпоряджатись майже 193 га землі

pogliad.ua 19/11/2018 18:09

Недобоївська об’єднана територіальна громада отримала землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність, що здійснено згідно з Планом–графіком передачі земельних ділянок об’єднаним територіальним громадам у 2018 році, розробленим Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру від 05.02.2018 (із змінами 26.03.2018).

Отже Недобоївська ОТГ додатково буде розпоряджатись майже 193 гектарами землі, що дозволить суттєво розширити ресурсну базу громад та збільшить їх інвестиційну привабливість. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Також залишилось ще 5 об’єднаних територіальних громад, які до кінця року мають отримати землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність, а саме: Сторожинецька, Магальська, Мамалигівська, Великокучурівська, Красноїльська ОТГ.

Отримання у власність земель за межами населених пунктів - лише перший етап організації відповідного управління землями. Наступним кроком має стати розробка містобудівної документації на ці землі та визначення планів розвитку територій.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: