Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На узбіччях - залишки дахів будинків: сильний вітер та град пошкодили 200 будинків у селі на Буковині

acc.cv.ua 30/07/2020 19:20
На Сторожинеччині сильний вітер зривав з будинків дахи та валив дерева. Крім того, селом пройшовся дощ із градом.

Сильний вітер завдав чималих збитків у селі Старі Бросківці, що на Буковині. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Сторожинецької РДА Дмитро Балінов, пише ІА АСС.

«Я такого ще не бачив - лісопосадку ніби зрізало косою. Замість дерев з кронами - тільки одні патички. Майже на всіх дорогах шматки шиферу, по узбіччях - залишки дахів з будинків, цілі фрагменти лагів з прикрученою до них металочерепицею», - пише Дмитро Балінов.

Читайте також: Повалені дерева та пошкоджені будинки: негода на Буковині (ВІДЕО)

За його словами, сільський голова повідомив збитки близько 200 домогосподарствам. З них 30-40 пошкоджені сильно. Дах пошкодило на приміщеннях сільради та школи.

«Буквально, дахи зривало з будинків, розвалюючи фронтонні стіни. І додавав людям сильний дощ з градом. Зараз депутати сільської ради спільно з членами виконкому обстежують житлові будинки, роблять акти, фіксують завдані збитки.

В селі працюють рятувальники, електрики, газовики, ліквідовуючи наслідки. Є чимало поламаних дерев'яних електроопор, і чимало повалених бетонних. Ми координуємо роботу. На ранок скликаємо комісію з питань ТЕБ та НС, після чого будемо зводити збитки по району», - повідомив очільник Сторожинецької райради.

Новини ІА АСС є у Viber