Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Центральній площі Чернівців вшанували пам'ять полеглих Юрія Чікала та Віктора Бабюка

pogliad.ua 31/07/2020 13:37

Сьогодні, 31 липня 2020 року, на Центральній площі Чернівців відбулася акція "Подзвін за Героєм". Присутні вшанували пам'ять полеглих на Сході України військовослужбовців Юрія Чікала та Віктора Бабюка.

- Сьогодні, в останній день липня, Чернівці, Буковина і Україна поминають двох героїв, двох буковинців. Ці славні хлопці, двоє з тридцяти дев'яти, які 31 липня загинули за Україну. Саме цього дня загинуло 39 воїнів. Сьогодні 39 разів пролунав подзвін у Києві. А у нас він звучатиме за двома героями: Чікал Юрій з Нових Бросківців Сторожинецького району і Бабюк Віктор з Ошихлібів Кіцманського. Кожен з них навіть не досягнув віку Ісуса Христа. Юрій Чікал - це перерваний родовід. У нього тільки мама. А у Віктора Бабюка залишилися діти, дружина і ми з вами. І ми з вами, оскільки вони є не тільки синами своїх батьків, вони є синами України, - зазначила організаторка акції "Подзвін за Героєм" Галина Абрам'юк.

Бабюк Віктор народився 24 квітня 1984 р., в м. Братськ, Іркутська область, РРФСР. Загинув 31 липня 2014 р. під Шахтарськом під час обстрілу терористами. Похоронений в с. Ошихліби Кіцманського району.

Чікал Юрій народився 21 лютого 1983 р., в с. Нові Бросківці, Сторожинецький район, Чернівецька область. Загинув 31 липня 2014 р. у селі Георгіївка Луганської області в результаті отримання осколкових поранень тіла та вибухової травми під час виконання бойового завдання. Похоронений на Батьківщині.

- Як нагадаю оті ночі у 2014 році, коли приходили з військомату, і казали: піднімайте усіх кого можемо для того, щоб якимось чином ми могли зупинити оту татарську навалу, яка, на жаль, прийшла на нашу українську землю, - розповів голова Кіцманської районної державної адміністрації Олексій Добровольський.

Також він додав, що горе, яке уже 6 років у нас в Україні, прийшло до багатьох родин. Історія України побудована так, що ми повинні завжди відстоювати свою незалежність. Ми завжди повинні воювати, ми завжди повинні бути на передовій.

Фото та відео Артема АРТЕМЕНКА