Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Буковині залишаються підтопленими 28 населених пунктів

pogliad.ua 27/06/2020 12:58

Станом на 6 годину 27 червня 2020 року на Буковині залишаються підтопленими 28 населених пунктів у 7 районах (Новоселицький, Вижницький, Путильський, Кіцманський, Герцаївський, Сторожинецький, Глибоцький). Про це повідомляє управління ДСНС України у Чернівецькій області, передає pogliad.ua.

Впродовж минулої доби у районах, що постраждали від негоди, рятувальники надавали допомогу місцевому населенню. У Вижницькому районі силами зведеного загону Управління ДСНС у Чернівецькій області у взаємодії із працівниками басейнового Управління водних ресурсів та місцевим населенням проводились роботи по укріпленню пошкоджених ділянок дамби в с. Банилів Вижницького району та дамби в м. Вижниця Вижницького району. Роботи тривають.

Також рятувальників залучено до підвезення води, продуктів харчування для населення у важкодоступні місця підтоплених населених пунктів та відкачування води з підтоплених житлових будинків та домогосподарств.

У Путильському районі рятувальниками проведено роботу з відкачування воду із 16 підвалів та 14 криниць та спільно із місцевим населенням проведено укріплення берегів місцевих потічків.

У Новоселицькому районі рятувальниками проведено відкачування води із 36 присадибних ділянок, 12 житлових будинків та 19 підвалів. Організовано підзвіз води, продуктів харчування для населення у важкодоступні місця. Також роботи з відкачування води проводилися у Сторожинецькому, Кіцманському та Герцаївському районах.

Всього до робіт по ліквідації наслідків негоди від Управління ДСНС України у Чернівецькій області заучено 172 чоловіки особового складу, 50 одиниць автомобільної та спеціальної техніки.

Фото та відео: facebook.com/MNSCHE