1
Долар23.88
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.49
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.2
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Дахи п'ятьох навчальних закладів у Сторожинці після граду перетворились на решето (ВІДЕО)

acc.cv.ua 14/08/2019 17:49
Будівельники оглядають пошкоджені градом будинки та споруди у Сторожинецькій громаді. Попередні збитки становлять десятки мільйонів гривень

Сотні людей постраждали від нищівного граду у Сторожинецькій громаді. Пошкоджено будівлі бюджетної сфери. Старожили не пам`ятають такого. Град трощив усе за лічені хвилини. Вже півтори тисячі людей звернулись до влади за допомогою.

Особливою проблемою є відновлення дахів на п`ятьох навчальних закладах. Вони не підлягають ремонту, покрівлі потрібно повністю відновлювати. Гроші шукатимуть у резервному фонді обласного бюджету. Адже в резервному фонді громади - 100 тисяч гривень, а збитки поки що обчислюються десятками мільйонів гривень.

Нагадаємо: Негода у Сторожинці завдала збитків на 70 мільйонів гривень (ВІДЕО)

 - Це надзвичайна ситуація місцевого рівня.Складаються дефектні акти. Звісно, будемо звертатись до центральної влади. Ми не зможемо впоратись із наслідками стихії самостійно, місцевими силами, - сказав в.о. голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк, - основна увага до придбання матеріалів для відновлення покрівель освітніх закладів.

Коментарі: