1
Долар26.34
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.34
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.81
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Буковинські підприємства повернуть сільським радам земельні ділянки вартістю майже 5 мільйонів

promin.cv.ua 11/10/2018 10:35
1539243039_original.jpg

ТОВ не використовувало ділянки та не сплачувало орендної плати Господарський суд Чернівецької області задовольнив позовні заяви Сторожинецької місцевої прокуратури до товариства з обмеженою відповідальністю щодо стягнення орендної плати за землю, розірвання договору оренди землі та повернення сільським радам майже 7 гектарів землі вартістю понад 4,7 млн грн.

Встановлено, що в липні 2013 року Магальська сільська рада уклала договір з ТОВ щодо надання останньому в оренду більш ніж 2 гектарів землі терміном на 49 років для будівництва та обслуговування фотовольтаїчної електростанції.

Однак, всупереч умовам договору товариство фактично не приступило до використання земельної ділянки за цільовим призначенням та систематично не сплачує орендні платежі, що призводить до неефективного використання земельних ресурсів та ненадходження до відповідного бюджету плати за землю.

Також з липня 2013 року вказане товариство орендує ще майже 5 га землі у Топорівської сільської ради, яку теж за призначенням не використовує та несвоєчасно сплачує оренду.

Враховуючи те, що  несплата орендної плати завдає збитків бюджету, що створює економічні перешкоди у реалізації завдань та функцій, які покладені на органи місцевого самоврядування,  місцева прокуратура через суд зобов’язала товариство погасити заборгованість та звільнити вказані земельні ділянки.

Джерело: Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: