Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Багатоповерхівки на Буковині модернізують за програмою Енергодім

pogliad.ua 25/03/2020 17:47

Програму Фонду енергоефективності «Енергодім» на Буковині впроваджуватимуть Чернівецька міська рада, Мамаївська, Хотинська, Сторожинецька та Глибоцька ОТГ.

Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Як повідомляє управління житлово-комунального господарства Чернівецької ОДА, Хотинська міська рада передбачила на реалізацію програми 60 тисяч гривень.

Чернівецька міська рада готує проєкт Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», який передбачено внести на розгляд сесії міської ради у квітні 2020 року. Обсяг фінансування із міського бюджету складає орієнтовно мільйон гривень.

Мамаївська, Сторожинецька та Глибоцька ОТГ опрацьовують питання щодо можливості розроблення та затвердження місцевої програми підтримки ОСББ.

Наразі у програмі вирішили взяти участь 18 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Робота у цьому напрямку триває. Про це йдеться на офіційному сайті міської ради Чернівців.