Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Красноїльську провели благодійний захід для дітей з особливими потребами

pogliad.ua 02/12/2019 15:04

“Немає більшої святині, як чисте сяйво доброти” – саме такі слова характеризують людей, які завітали у Красноїльськ на захід до Міжнародного Дня інвалідів, присвячений 60-річчю від Дня народження поетеси Ганни Дущак. Про це повідомляє storozhynets.info.

На превеликий жаль, наш край багатий на людей з особливим потребами. Непересічною особистістю була поетеса з села Тисовець Ганна Дущак. Цьогоріч їй мало б виповнитись шістдесят.

Учасники заходу були звичайні діти, тільки ось яким доля з дитинства приготувала важкі випробування, але, як і Ганна Дущак, вони не втрачають інтересу до життя і, перемагаючи біль, знаходять в собі сили йти далі.

В ошатно прикрашеному залі ресторану зібралися батьки та діти-особливчики з усієї Сторожинеччини.

Присутні заслухали слова підтримки від керівників громад району, представників громадських організацій, виконавчої та представницької влади.

Діти читали вірші Ганни Дущак, грали на музичних інструментах, виконували мистецькі номери.

Всі гості заходу підтримували діток оплесками, адже вони чують та бачать цей світ по-особливому, але люблять його не менше інших.

Організатори вдячні всім спонсорам та меценатам, які долучилися до проведення цього заходу. Для діток підготували розважальні ігри, а також масу цікавих подарунків.

Фоторепортаж: storozhynets.info.