Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Думка дня: Ексочільниця психіатричної лікарні про перенесення медзакладу до Садгори

acc.cv.ua 30/06/2020 16:48
Думки експертів на актуальні теми щодня від ІА АСС.

Анжела Левицька, колишня очільниця Чернівецької обласної психіатричної лікарні

«Ми ведемо неоголошену війну проти нашої обласної ради через землю обласної психіатричної лікарні. Я очолювала цей заклад з 2011 року, 3 роки перебувала в декреті. І щойно повернулася на роботу, як під виглядом реформи провели зміни у юридичному статусі лікарні, призначили головою комісії з реорганізації людину, яка хоч і працювала в нашому закладі, проте не має стосунку до психіатрії.

Кожна реорганізація має на увазі зміну організаційно-правової форми господарювання. Але колектив та керівники лишаються на місці. Так вчинило місто Чернівці, яке не зробило жодних ганебних кроків під час реорганізації медустанов. Всі їхні головні лікарі стали генеральними директорами та продовжують працювати, кожен за своїм напрямком.

З психіатричною лікарнею, як і іншими обласними медзакладами, такого не сталося. І деякі з них очолили люди, які навіть досвіду роботи у відповідному напрямку не мають.

Мало того, наша психіатрична лікарня є історичною цінністю. Ми намагалися зареєструвати будівлю, як віднайдену архітектурну пам’ятку Чернівців. Особисто зверталися до Міністерства, щоби отримати статус на обласному рівні. Нам не дали втілити це в життя.

Зате у нашому середовищі активно обговорюють те, що, психлікарню хочуть перевести у Садгору. Але санаторій «Садгора» не прилаштована до утримання психічно хворих.

Проте, я вірю у справедливість і в те, що я впоновлюся на роботі та відстою нашу лікарню».

Читайте також: Працівники санаторіїв у Садгорі, Красноїльську та психлікарні Чернівців також пікетують ОДА (ФОТО)

Отримуйте новини вTelegram

Від редакції:

Підтримайте якісну журналістику!

Інформаційне агентство АСС - це незалежна медійна платформа, яка працює об`єктивно, оперативно та точно. Вже 5 років ми подаємо нашим читачам лише якісні та перевірені новини. Втім, через кризу та карантин, наші рекламні доходи відчутно зменшились! Відтепер ви можете допомогти нам не лише лайком чи репостом, а й донатом.

Кожен донат - ваша підтримка нашої роботи!