Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Шість чернівецьких обласних закладів охорони здоров’я успішно пройшли автономізацію

pogliad.ua 14/01/2020 11:15

У рамках реформування системи охорони здоров’я медичні заклади області переходять у статус комунальних некомерційних підприємств. Наразі вже 6 закладів охорони здоров’я повністю пройшли автономізацію. Це – Чернівецький обласний госпіталь ветеранів війни, Чернівецька обласна клінічна лікарня, Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня, Чернівецька обласна психіатрична лікарня, Чернівецький обласний центр служби крові, Чернівецький обласний шкірно-венерологічний диспансер. Зокрема, у даних КНП вже затверджені акти прийому-передачі, здійснюється перевід працівників й формуються документи для отримання ліцензій. Про це йдеться на сайті департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

Очікується, що до 15 січня ще 6 закладів охорони здоров’я третинного рівня надання медичної допомоги перейдуть у статус комунальних некомерційних підприємств.

Процес автономізації триває у всіх областях України. Перетворення медустанов у комунальні некомерційні підприємства сприятиме збільшенню їх самостійності в господарських і управлінських справах. Крім того, трансформація в КНП необхідна для того, щоб заклади охорони здоров’я могли укласти договори із Національною службою здоров’я України.