Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

П'яний чоловік повідомив у поліцію Буковини про вбивство дружини

pogliad.ua 15/01/2020 16:26

14 січня 2020 року патрульні поспішали на повідомлення: «Вбивство». Заявник повідомив, що виявив у квартирі свою дружину, яка з його слів, лежала без ознак життя та з явними тілесними ушкодженнями. Ситуація звучить дуже серйозною та терміновою, часу на роздуми немає.

Прибувши на місце події поліцейських зустрів заявник та його дружина. Жінка ні на що не скаржилася. Видимих тілесних ушкоджень не мала, що підтвердили лікарі, які також прибули на виклик.

Чоловіка запросили в ЧОНД для проходження огляду на стан сп'яніння. Результат позитивний – 3.03 проміле. Заявник отримав від інспекторів адмінматеріал за ст.183 КУпАП (Завідомо хибний виклик).

«Мораль історії така – дуже важливо не боятись зателефонувати за номером телефону «102» та викликати патрульних у разі потреби, проте не варто жартувати з такими речами. Адже, у той момент, коли ви здійснюєте завідомо хибний виклик, хтось інший лишається допомоги, яка йому вкрай необхідна!», - повідомляють у пресслужбі патрульної поліції Чернівецької області.