Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Міграційна служба Буковини приймає громадян в окремому режимі

pogliad.ua 03/04/2020 09:31

Як повідомили в управлінні Державної міграційної служби в Чернівецькій області, з початку введення в дію карантину на території Чернівецької області в усіх районних підрозділах Управління ДМС впроваджено окремий режим прийому громадян згідно визначеного графіка.

Відповідно до нього, структурні та територіальні підрозділи УДМС у Чернівецькій області у НЕВІДКЛАДНИХ випадках здійснюють прийом громадян з надання адміністративних послуг у сфері міграції двічі на тиждень. Зокрема:

  • Cектор оформлення документів УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Шептицького, 25) та відділ у справах іноземців та осіб без громадянства УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Руська, 183) здійснює прийом громадян у вівторок та четвер.
  • Чернівецький МВ УДМС у Чернівецькій області (м. Чернівці, вул. Руська, 248-М) здійснює прийом громадян у середу та п’ятницю.
  • У разі виникнення будь-яких питань шодо режиму роботу структурних та територіальних підрозділів, а також порядку надання адміністративних послуг на період дії карантину звертатися за телефоном (0372) 59-16-79.
  • Також можна зателефонувати на «гарячу лінію» УДМС у Чернівецькій області за номером 55-04-61.