Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Батьків у Чернівцях закликають фотографувати розмітку

pogliad.ua 07/09/2019 13:46

Дороги у Чернівцях та області нині у жахливому стані. Наприклад, зранку батькам та дітям, які поспішатимуть на навчання та роботу, дістатися з віддалених районів у центр практично нереально. Перекопана вулиця Руська, почався ремонт на кільці (проспекту та Героїв Майдану), досі не завершено проспект Незалежності тощо.

Натомість батькам школярів пропонують фотографувати розмітку, знаки та ями на дорогах біля навчальних закладів. Хоча не зовсім зрозуміло, для чого усе це робиться.

«Розпочалося навчання у школах та садочках нашого міста. Для того, аби наші найдорожчі завжди були у безпеці під час мандрівок до школи та додому, ми спільно з вами докладемо максимум зусиль, щоб забезпечити їхню безпеку. Тільки спільними зусиллями ми зможемо зробити той максимум, який вбереже дітей від небезпеки, в першу чергу, на дорозі. Ви – батько, мати, дідусь чи бабуся або ж свідомий громадянин, тоді робіть фото біля навчальних закладів, де необхідно: поновити дорожню розмітку; встановити відповідні дорожні знаки; встановити транспортне та пішохідне огородження; відновити роботу зовнішнього освітлення; облаштувати пристрої примусового зниження швидкості; ліквідувати ямковість», йдеться в офіційному повідомленні Патрульної поліції Чернівецької області.

І усі ці знімки радять надсилати їм. Мовляв, вони зроблять усе можливе, аби усунути ці недоліки.

Хоча у Чернівцях можна спокійно зняти загальну карту міста, бо практично усі дороги у жахливому стані, розмітка почасти відсутня, а так звані «лежачі поліцейські» чомусь охороняють спокій поблизу будинків посадовців, колишніх міліцейських начальників, на в’їздах до елітних котеджних містечок тощо.

Олексій МИКОСЯНЧИК