Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Буковині завершили укріплення пошкоджених паводком дамб

acc.cv.ua 29/06/2020 10:39
Рятувальники разом із працівниками басейнового Управління водних ресурсів та місцевим населенням укріпили пошкоджені ділянки дамб у Банилові, Слободі-Банилові та Вижниці Вижницького району.

У Чернівецькій області станом на 7:00 годину 29 червня залишаються підтопленими 19 населених пунктів у 5 районах (Новоселицький, Вижницький, Путильський, Кіцманський, Герцаївський).

Про це пише ІА АСС із посиланням на пресслужбу Чернівецької ОДА.

Досі залишається ускладненим або повністю відсутнім автосполучення з чотирма селами Путильського району (Довгопілля, Лустун, Конятин, Стебні).

Дивіться нас наYouTube

Порушено газопостачання у 13 населених пунктах області (у Вижницькому і Кіцманському районах).

Рятувальники разом із працівниками басейнового Управління водних ресурсів та місцевим населенням укріпили пошкоджені ділянки дамб у Банилові, Слободі-Банилові та Вижниці Вижницького району. Наразі роботи завершено.

Читайте також: Зміни клімату: чому на Буковині можливі смерчі

Працівники ДСНС продовжують підвозити воду, продукти харчування у важкодоступні місця підтоплених населених пунктів, відкачувати воду з підтоплених житлових будинків та господарських споруд, підвалів, криниць та присадибних ділянок, прибирати будівлі, присадибні ділянки від паводкових наносів та розчищати автомобільні дороги.