1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Перед Ратушею відбулося відкриття виставки "Вишиваний Дивотвір"

promin.cv.ua 14/05/2017 17:03
1494768353_68146.jpg
Фото: oblrada.cv.ua

Виставка присвячена 105-ій річниці виходу в світ альбому Еріха Кольбенгаєра "Взори вишивок домашнього промислу на Буковині"

14 травня перед спорудою Чернівецької ратуші відбулось відкриття 15-ї творчої виставки "Вишиваний Дивотвір-2017", присвяченої 105-ій річниці виходу в світ альбому Еріха Кольбенгаєра "Взори вишивок домашнього промислу на Буковині".
Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної ради, участь у відкриті дійства взяла Інга Маковецька, перший заступник Голови Чернівецької обласної ради.  
"Саме на Буковинській землі вже в наші дні народилася та набула реальних обрисів ідея впровадження всеукраїнського, а згодом і міжнародного свята української вишиванки. Отже, нам з вами, дорогі друзі, є чим пишатися і є до чого прагнути у шляхетній  справі розвою дивовижного мистецтва вишиваного дивотвору", - наголосила посадовиця у своєму вітальному слові.

За дорученням голови Чернівецької облради Івана Мунтяна вона вручила Почесні грамоти Чернівецької обласної ради майстрині української вишивки, члену Національної спілки майстрів народного мистецтва України  Марії Манчуленко та заслуженому майстрові народної творчості, художнику–орнаменталісту Михайлові Покиданцю.
Перед Ратушею відбулося відкриття виставки "Вишиваний Дивотвір"


Коментарі: