Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Розпочинають ремонтувати міст у Маршинцях: з`явилося відео

acc.cv.ua 29/07/2020 14:48
Спочатку відновлять тимчасову переправу, а потім - новий міст. Як виглядає наразі будівельний майданчик - дивіться у відео.

Розпочали підготовчі роботи до будівництва мостового переходу через річку Прут на дорозі Т-26-06 Новоселиця – Герца – КПП «Дяківці». У планах - збудувати міст, завдовжки 318 метрів, а також три кілометри підходів до переправи, пише ІА АСС з посиланням на ТОВ «ПБС», що виконує роботи.

«Наразі виконуються підготовчі роботи, робиться майданчик, облаштовується містечко, чекаємо на заключення ДерждорНДІ на рахунок тих робіт, які були зроблені попердниками, - розповідає Олександр Ластівка, начальник Чернівецької дільниці ТОВ «ПБС». -Після цього зможемо в повній мірі приступати до виконання робіт».

Нагадуємо, міст у Маршинцях - довгобуд. Його почали зводити у 2008 році, коли стару переправу знесла повінь. Однак коштів на його добудову не вистачало. Тривалий час люди користувалися тимчасовою переправою. Але її у червні 2020 року також знесла велика вода.

Місцеві мешканці залишились взагалі без переїзду. До найближчого мосту доводиться їхати понад 50 кілометрів. Об'їзд є лише у Чернівцях.

Читайте ще: Президенту пообіцяли до кінця року завершити будівництво моста у Маршинцях

У першу чергу підрядна компанія планує відновити тимчасову переправу. А вже далі - новий міст.

Отримуйте новини вTelegram