1
Долар23.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.24
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.12
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Перші порушення сезону полювання на пернату дичину на Буковині

acc.cv.ua 13/08/2019 09:44
10 серпня на мисливських угіддях Чернівецької області розпочався сезон полювання на пернату дичину.

За перші дні рейдові бригади склали вже 6 протоколів. Основні порушення – відсутність належних документів, які дають право на полювання.

Фахівці нагадують, що вирушаючи на полювання необхідно мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки – паспорт на мисливську собаку.

За порушення частини першої статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення - укладення штрафу на громадян від двох до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб — від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне порушення правил полювання  — від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об’єктів тваринного світу чи без такої, інформують у прес-службі Чернівецького ОУЛМГ.

Нагадаємо, двісті фазанів випустили на волю на Сторожинеччині.

Читати ще: У Новоселиці посеред вулиці зафільмували диких кабанів.

Коментарі: