1
Долар24.71
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.34
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Батьківщина висунула кандидатів на мажоритарних округах Буковини

pogliad.ua 11/06/2019 16:27

Партія ВО "Батьківщина" висунула кандидатів на мажоритарних округах Буковини. Партійний з'їзд "Батьківщини" відбувся 10 червня. Про це повідомляє ТРК "Буковина".

По 201-му округу висунули Олександра Пуршагу, депутата Чернівецької міської ради, начальника управління капітального будівництва Чернівецької ОДА. Балотувався в мери Чернівців. У 2016 році рух "Чесно" визначив його як найбагатшого депутата міської ради, згідно з аналізом доходів за 2014 рік. Його дружина Лілія Пуршага займається будівельним бізнесом.

По 202-му з центром в Сторожинці – Андрій Маковей. Він є депутатом Чернівецької обласної ради. У 2014 балотувався до Верховної Ради як самовисуванець. Згідно з останньою поданою декларацією, займається підприємницькою діяльністю.

По 203-му з центром у Новоселиці представляти "Батьківщину" буде Артур Мунтян. Він – депутат Чернівецької міської ради. Член постійної комісії з питань бюджету та фінансів. Працівники його підприємства стали спонсорами "Батьківщини".

На 204-му балотуватиметься Василь Мельник – перший заступник голови Чернівецької обласної організації політичної партії ВО "Батьківщина".

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: