Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Буковині прокуратура вимагає стягнути з фермерського господарства понад 42 тис грн

pogliad.ua 10/04/2020 13:29

Кіцманською місцевою прокуратурою подано до Чернівецького окружного адміністративного суду позовну заяву в інтересах держави в особі Кіцманського управління Головного управління ДПС в Чернівецькій області до селянського господарства про стягнення заборгованості в розмірі 42890 грн. Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Чернівецькій області.

Встановлено, що в 2001 році між Погорілівською сільською радою та селянським фермерським господарством укладено договір оренди земельної ділянки водного фонду загальною площею 8,73 га.

Крім цього, у 2007 році між Заставнівською районною державною адміністрацією та вищевказаним господарством укладено договір оренди земельної ділянки водного фонду загальною площею 18,98 га.

Однак, землекористувачем з 2018 року по даний час не сплачувалась орендна плата за користування земельними ділянками водного фонду, розташованими на території с. Погорілівка Юрковецької сільської ради, що призвело до безпідставного збереження ним за рахунок держави коштів у розмірі 42 890 грн.

Чернівецьким окружним адміністративним судом відкрито провадження у справі. Питання законності використання земель водного фонду на території нашої області перебуває на постійному контролі органів прокуратури Чернівецької області.