Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Буковині незабаром розпочне роботу Єдина державна електронна система у сфері будівництва

pogliad.ua 15/07/2020 11:54

На Буковині незабаром діятиме Єдина державна електронна система у сфері будівництва. Вона дозволить мінімізувати контакти громадян з посадовими особами, знизить корупційні ризики, цифровізує документообіг, підвищить якість та скоротить строки надання послуг. Про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Також система виконуватиме функції таких електронних інформаційних ресурсів, як реєстри дозвільних документів, електронний кабінет, реєстр містобудівних умов та обмежень, реєстр атестованих осіб тощо.

Наразі Управління містобудування та архітектури Чернівецької ОДА під координацією Міністерства розвитку громад та територій України проводить організаційну роботу зі всіма уповноваженими органами містобудування та архітектури області стосовно забезпечення доступу та підключення до вказаної системи та роботи в ній.

Довідка

Єдина державна електронна система у сфері будівництва забезпечуватиме сумісність і електронну інформаційну взаємодію у режимі реального часу з іншими мережами, що становлять інформаційний ресурс держави, а саме: Державним земельним кадастром, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно, Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Єдиним реєстром з оцінки впливу на довкілля.