Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Ліга Чемпіонів районів Чернівецької області завершилася

pogliad.ua 19/09/2017 19:41

Цьогорічна Ліга Чемпіонів районів Чернівецької області пройшла під знаком чітких лідерів і аутсайдерів. Вже після першого кола багато чого було вирішено, а останній, шостий тур цього турніру, що протягом своєї не такої вже й довгої історії вже встиг полюбитися буковинським поціновувачам футболу, перетворився у формальність для більшості команд.

Після п’ятого туру стали відомі майже всі учасники стадії плей-оф і шостий тур мав лише визначити, хто у групі «А» посяде перше місце, а хто – друге. Також вирішувалася доля путівки до ¼ фіналу ЛЧ у групі «Б» між «Берегометом» і «Рукшином».

У групі «А» відбувся один із найцікавіших поєдинків ЛЧ-2017. «Волока» на своєму полі приймала «Неполоківці». Команди мали однакову кількість очок, а перша їхня гра у Неполоківцях закінчилася нульовою нічиєю. Відповідно, більш імовірним переможцем розглядали якраз волочан, проте не так сталося, як гадалося… «Неполоківці» провели хороший матч і здобули впевнену виїздну перемогу з рахунком 0:2, яка і дозволила їм посісте перше місце у групі.

Як повідомляє сайт Чернівецької обласної федерації футболу в шостому турі відбулося лише дві гри, а в другій (група «Б») зіграли «Берегомет» і чинний володар трофею Ліги Чемпіонів ФК «Рукшин» з Хотинського району. І тут перемогу святкували гості з Рукшина, які завдяки мінімальні перемозі 1:2 стали володарями путівки у плей-оф.