1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Буковині вилучили рибальську сітку довжиною 50 метрів

pogliad.ua 23/03/2020 19:46

На Дністровському водосховищі вилучено десять сіток. Про це інформує Чернівецький рибоохороний патруль на своїй сторінці у Facebook.

20 березня 2020 року в ході рибоохоронної роботи на Дністровському водосховищі поблизу с. Субіч Кам'янець-Подільського району Хмельницької області знайдено безгосподарське майно. Вилучено три сітки ставні загальною довжиною 110 м.

Також, в адмінмежах с. Колодіївка Кам'янець-Подільського району Хмельницької області вилучено дві сітки довжиною 160 м.
У зв’язку з відпрацюванням повідомлень, які надійшли на «гарячу» лінію Чернівецького рибоохоронного патруля на водосховищі зафіксовано наступні порушення:

21 березня на р. Ушиця в адмінмежах смт. Стара Ушиця Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, виявлено та вилучено одну сітку (40 м).

22 березня на Дністровському водосховищі поблизу с. Вороновиця Кельменецького району Чернівецької області вилучено одну сітку (50 м).

22 березня поблизу с. Пижівка Новоушицького району Хмельницької області вилучено 3 сітки (150 м). Державними інспекторами складено Акти безгосподарського майна власник якого не встановлений. Живі водні біоресурси випущено у водойму.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України.

На Буковині вилучили рибальську сітку довжиною 50 метрів

Коментарі: