1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

День Незалежності 2018: відомо, які мистецько-розважальні заходи відбудуться в області

acc.cv.ua 10/08/2018 13:30
Цьогоріч до Дня незалежності України в області передбачається проведення низки фестивальних заходів.

Це – туристично-мистецький дводенний фестиваль на горі Томнатик на Путильщині «Любіть Буковину, бо вона того варта», йдеться у повідомленні прес-служби Чернівецької ОДА. 

Також започатковується міжнародний фестиваль національних культур «Несемо в серці Україну», який відбуватиметься у музеї архітектури та побуту у Чернівцях та фестиваль «Справжніх театральних патріотів» у селі Подвірне Новоселицького району. Як повідомляє організатор фестивалю – керівник театральної студії «Вік» Микола Бабин, започаткований ним фестиваль має на меті духовне відродження села, мобілізацію сучасних культурних цінностей у будинках культури та на сільських майданчиках. Водночас молоді і мобільні митці зануряться у органічне середовище рідного народу, подолають просторову і дистанційну відстань від столиці до глибинки.

Читайте також: День Незалежності 2018: "Океан Ельзи" традиційно виступить у Києві

Спробою встановити рекорд України виконанням найбільшого в державі народного танцю «Коса» зустрічатимуть день незалежності держави аматори села Динівці.

І, зазвичай, професійні майстри сцени готують до 24 серпня Великий урочистий концерт, а буковинські художники розгорнуть виставку нових полотен та виробів народних майстрів у «Вернісажі», що по вулиці Івана Франка.

Вам буде цікаво: Буковинці матимуть «довгі» вихідні у серпні

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: