Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Молодик на Буковині вийшов з в'язниці і вчинив новий розбійний напад

pogliad.ua 12/09/2019 18:06

Кельменецька місцева прокуратура підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом вчинення 28-річним мешканцем Хотинського району розбійного нападу на свою 72-річну односельчанку.

За результатами судового розгляду встановлено, що чоловік, будучи раніше судимим за розбій, звільнившись з місць позбавлення волі 15 березня 2019 року, вже у травні цього ж року знову вчинив розбійний напад.

Так, 9 травня близько полудня правопорушник, приховуючи своє обличчя під саморобною балаклавою, увійшов до помешкання потерпілої та, погрожуючи фізичною розправою, вимагав гроші.

Жінка намагалась чинити опір нападнику, однак останній, демонструючи серйозність своїх злочинних намірів, почав душити жінку та порізав кисть її правої руки ножем, після чого, отримавши 430 гривень, зник з місця скоєння злочину.

Новоселицький районний суд Чернівецької області погодився з доводами сторони обвинувачення, визнав чоловіка винним за ч. 3 ст. 187 КК України та призначив йому покарання у виді 7 років 6 місяців позбавлення волі із конфіскацією майна, окрім житла. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Чернівецької області.