Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Лікарку з Буковини номінували на «Медичний Оскар»

acc.cv.ua 28/06/2020 14:46
В Україні визначились з номінантами на «Медичний Оскар». У 2017 році в Україні запровадили громадську відзнаку «Орден Святого Пантелеймона».

Переможців візначає Повжна Рада Відзнаки. ПРо це пише ІА АСС з посиланням на VZ.

Усього до Національної експертної комісії (НЕК) надійшло 73 пропозиції щодо кандидатів на Відзнаку «Орден Святого Пантелеймона», які стали переможцями конкурсу в регіонах, та 33 – на «Медаль Святого Пантелеймона».

Чотири області (Київська, Херсонська, Запорізька та Хмельницька) взагалі не надіслали пропозицій на жодну з номінацій.

Читайте також: Хто з медиків Буковини претендує на медичний Оскар-2020

Які області надіслали найбільше пропозицій

Найбільше ж пропозицій надійшло з Києва, Харківщини, Львівщини, Дніпропетровщини, Вінниччини, Полтавщини та Чернівецької області.

Найпопулярнішими стали номінації «Найкращий лікар» – 19 претендентів  та «Новатор охорони здоров’я» – 16  пропозицій з усіх регіонів. 

Номінант від Буковини

За рішенням НЕК від Чернівецької області на номінацію «За лікарське мистецтво» претендує Галина Ковальчук, лікарка-інфекціоністка КНП «Хотинська районна лікарня».

Крім того, під час засідання НЕК було прийнято рішення створити робочу групу Поважної Ради, яка має розробити механізми відзначення медиків України за зусилля у боротьбі з пандемією COVID-19 (окремої номінації не передбачено).

Надалі своє слово має сказати Професійно-етична комісія, яка розгляне кандидатури затверджених номінантів та надасть свої пропозиції до Поважної Ради.

Наші новини є у Facebook

Коли оголосять переможців

До 9 серпня 2020 року ще має відбутися три засідання, на які буде запрошено й самих номінантів. Під час засідань відбудеться фінальне обговорення кандидатур, які виборюватимуть почесні відзнаки. Імена переможців конкурсу Україна традиційно почує в День Святого Пантелеймона.