Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Каспрук затримує ремонт вулиці Щербанюка

promin.cv.ua 15/05/2019 18:32
1557914733_kaspruk-beshlei.png

Посадовець вимагає перерахувати документацію

Секретар міської ради Василь Продан пообіцяв, що всі об’єкти, які розпочали після відсторонення Каспрука, завершать. Про це він розповів в ефірі програми «З перших вуст» на радіо Буковинська хвиля 100FM. Щодо запланованих, проте не розпочатих, існують розбіжності з міським головою.


Наприклад, за словами В. Продана, міська рада давно повинна була оголосити тендер з ремонту вулиці Щербанюка. Проте, мер хоче, щоби перерахували проектно-кошторисну документацію 2016 року та звертались до держави, аби попросити коштів. Близько 90 – 100 мільйонів.


– Ми вже просили від держави кошти протягом попередніх 3 років. Отримали 3 мільйони на Хотинську, яких вистачить хіба що на частковий ямковий ремонт. Це привід для того, щоби нічого не робити. Не хочеш нічого робити – вимагай перерахування проектно-кошторисної документації, звертайся до Кабінету міністрів та проси, щоби тобі дали гроші, а потім розповідай, що ти хотів це зробити, проте не виділили кошти. Дуже зручна позиція і розповідати людям є про що каже В. Продан.

 

Окрім того, міський голова Олексій Каспрук надає перевагу обговоренню політичних опонентів, а не конструктивному провденню нарад: 


Наради у міській раді проходять щопонеділка. Протягом встановленої на обговорення години Каспрук 50 хвилин присвячує Бешлею (директору департаменту ЖКГ, - ред.). Його не цікавить жоден інший департамент. До прикладу, містобудівного комплексу та земельних відносин, який відповідає за садочки, стадіони тощо. Проте, нічого такого його не цікавить, лише Бешлей.

Результат цього ми вже бачимо. На вулицях міста масово припиняють ремонти доріг, і люди мене часто запитують, чому. Якщо в керівника таке бачення, я не можу його змінити каже Василь Продан.