1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Капітальний ремонт Хотинської у Чернівцях може вартувати, як два проспекти Незалежності

promin.cv.ua 26/04/2019 17:05
1556284955_1545053112_maxresdefault.jpg

Вартість робіт може скласти близько 150 мільйонів гривень

Для капітального ремонту на вулиці Хотинській у Чернівцях департамент житлово-комунального господарства отримав усі необхідні технічні умови від різних служб, комунікації яких там розташовані. Про це у програмі «Діалоги на телеканалі «Чернівецький промінь» заявив директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей.

– Провели аналіз з приводу розширення вулиці. Хотілося б не просто її відремонтувати, але й зробити ширшою там, де є можливість. Це передбачено навіть у генеральному плані міста. Проте нам доведеться шукати компромісу з мешканцями будинків. Адже місцями доведеться переносити паркани та земельні ділянки, – каже посадовець.

За його словами, вулиця завдовжки майже 5 кілометрів. Тож її капітальний ремонт коштуватиме чималих коштів. За попередніми розрахунками проектантів, це майже як два проспекти Незалежності. Очільник департаменту ЖКГ каже, що нині важко спрогнозувати остаточну вартість, проте мова може йти про 140 – 150 мільйонів гривень.

– Ми зверталися до Уряду, до обласної держадміністрації та до народних депутатів з об’єднання «Буковина». Мінфін нині погоджує перелік об’єктів по всій Україні, на яких необхідно проводити капітальний ремонт. Чи є в переліку вулиця Хотинська, я не можу сказати. Але в міському бюджеті передбачені 3 мільйони на поточний ремонт, які дозволять бодай усунути ямковість на дорозі, – зазначає Володимир Бешлей.


Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: