Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Буковинка вирощувала на власному городі снодійний мак

pogliad.ua 30/07/2020 18:17

Жителька Хотинського району вирощувала на своєму городі снодійний мак. За вказане правопорушення чинним законодавством передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до трьох років, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Під час здійснення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК» співробітники Хотинського відділення виявили в селі Колінківці незаконний посів опійного маку. Поліцейські з’ясували, що місцева жителька вирощувала на своїй присадибній ділянці мак. З городу буковинки співробітники поліції вилучили нарковмісні рослини та направили їх на експертизу до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

За вказаним фактом сектор дізнання Хотинського відділення поліції вніс відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань поліції та розпочав досудове розслідування в формі дізнання за вчинення кримінального проступку, передбаченого частиною 1 статті 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.