1
Долар24.71
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.34
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Буковині засудили двох хлопців, які поцупили акумулятор з автівки

pogliad.ua 12/06/2019 10:06

Крадіжка майна громадян, поєднана із втягненням неповнолітнього у злочинну діяльність.

11.06.2019 вироком Глибоцького районного суду засуджено 2-х громадян, жителів одного із сіл Глибоцького району, які вирішили покращити своє матеріальне становище за рахунок майна інших осіб. Про це пише Глибока.інфо.

Так, у січні 2019 року 20-ти річний молодик вирішив вчинити крадіжку майна – акумулятора із автомобіля, та ще й залучивши до цього неповнолітнього 15-ти річного хлопця.

Так, даний юнак, маючи умисел, направлений на втягнення неповнолітнього у злочинну діяльність, достовірно знаючи про те, що особа являється особою,  яка не досягла віку повноліття,  05.01.2019 приблизно о 19 год., перебуваючи  в одному із сіл Глибоцького району, умисно схилив неповнолітнього та запропонував останньому вчинити крадіжку майна з автомобіля марки «Фольксваген Пасат», реєстраційний номер DW8073N, який знаходився біля господарства потерпілого, безпосередньо вплинувши на неповнолітнього з метою викликати у нього рішучість взяти участь у злочину, обіцяючи при цьому грошову винагороду з коштів, які будуть здобуті злочинним шляхом.

В подальшому, діючи в групі осіб, переслідуючи корисливу мету особистого збагачення, направлену на таємне викрадення чужого майна, повнолітня та неповнолітня особи, шляхом вільного доступу, таємно викрали з автомобіля марки «Фольксваген Пасат», акумуляторну батарею марки «Premium ZDF»  вартістю 1900 грн., після чого з місця події скрилися розпорядившись викраденим на власний розсуд.

Вироком суду повнолітню особу засуджено до 3-х років позбавлення волі із встановленням іспитового строку із відстрочкою виконання покарання на 1 рік, а неповнолітнього передано під нагляд батьків та винесене йому офіційне застереження.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: