1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Діагностичний центр Чернівців підтвердив вищу атестаційну категорію

pogliad.ua 12/01/2018 15:56

Чернівецький обласний медичний діагностичний центр підтвердив свій високий професійний рівень, одержавши вищу акредитаційну категорію. Про це повідомляють у Департаменті охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

У закладі впроваджено Систему менеджменту якості відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001 – 2015, який підтверджується отриманим у 2017 році сертифікатом відповідності. До речі, саме діагностичний центр став першим в області медичним закладом, який свого часу отримав сертифікат відповідності стандарту ДСТУ 9001.

Як розповідає головлікар Чернівецького обласного медичного діагностичного центру, заслужений лікар України Анатолій Вдовічен, до проведення акредитації у закладі провели велику підготовчу роботу, яка була дуже ретельною і охопила всі структурні підрозділи центру. У відділах проводили косметичний ремонт, оновлювали наочну агітацію, перевірили документальну базу тощо.

Акредитаційна комісія при Міністерстві охорони здоров’я України з проведення експертної оцінки відповідності діагностичного центру стандартам акредитації працювала впродовж двох днів. За результатами експертної оцінки комісії, діагностичний центр набрав 96,7% балів зі ста можливих, таким чином підтвердивши вищу акредитаційну категорію.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: