Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Депутати просять в уряду 76 млн для перинатального центру в Чернівцях

pogliad.ua 09/10/2019 14:41

76 мільйонів гривень попросять в уряду на добудову та обладнання для перинатального центру. За відповідний проект рішення сьогодні, 9 жовтня 2019 року, проголосували на сесії Чернівецької обласної ради, повідомляє UA: Буковина.

18 мільйонів потрібно на завершення будівельних робіт, решту – на медичне обладнання. Раніше директорка департаменту охорони здоров’я Оксана Андрієць сказала, що це обладнання потрібне для відділення неонатальної реанімації та для другого етапу виходження новонароджених. Також ця сума розрахована на рентгенівське обладнання.

8 жовтня голова обласної ради Іван Мунтян казав, що депутати проситимуть приблизно 40 мільйонів гривень на обладнання та 18 – на добудову. За його словами, після уточнення в департаменті охорони здоров’я виявилось, що на обладнання потрібно до 58 мільйонів гривень.

Нагадаємо, реконструкція перинатального центру триває з 2012-го року. Тоді її вартість складала 79 мільйонів гривень. У серпні 2013-го року почали будівельні роботи, закінчити реконструкцію планували до кінця року. У вересні через затримку коштів відкриття відтермінували. Після перерахунку вартість перинатального центру зросла до 161 мільйона гривень.