Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Завтра між населеними пунктами Чернівецької області призупиняється пасажирське сполучення

pogliad.ua 13/03/2020 22:45

Введення надзвичайної ситуації на території Чернівецької області передбачає обмеження руху маршрутних автобусів між населеними пунктами у межах Буковини.

Про це сьогодні ввечері у прямому ефірі у Facebook повідомив міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Міськийголова повідомив, що рішення, яке було ухвалене сьогодні на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, стосується приміських та міських пасажирських сполучень у межах області. Каспрук зачитав ці пункти з протоколу:

"Управлінню інфраструктури ОДА – призупинити роботу на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області – внутрішні обласні маршрути. Районним державним адміністраціям – призупинити роботу на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території районів".

Водночас Каспрук сказав, що у протоколі вказано, що термін виконання цих двох пунктів – негайно.

"Завтра між населеними пунктами Чернівецької області, між Чернівцями і селами – навколишніми і дальними – призупиняється пасажирське сполучення. Я прошу всіх бути уважними, врахувати тим, хто планує поїздки до Чернівців, хто має їхати завтра на роботу в Чернівці, що можуть бути проблеми", – прокоментував Каспрук.