Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

За рахунок резервів або міської ради: як виживають перевізники у Чернівцях під час карантину

acc.cv.ua 22/04/2020 17:31
Приватні перевізники можуть не пережити карантин у травні, а ЧТУ змушене просити допомоги в міської ради.

Під час карантину маршрутники у Чернівцях повністю припинили свою роботу, а тролейбуси здійснюють лише службові перевезення, транспортуючи лише лікарів, працівників силових структур та комунальників.

Від 18 березня, коли на Буковині зафіксували перші 6 випадків інфікування Covid-19, міський голова Олексій Каспрук прийняв рішення про припинення руху громадського транспорту в Чернівцях.

Наступного дня, 19 березня, рух транспорту відновили, але в обмеженому режимі, який діє досі.

Читайте також: В Україні продовжили карантин до 11 травня

Виторг впав більш як у 10 разів

Враховуючи те, що тролейбуси возять лише певні категорії громадян, пасажиропотік в електротранспорті відчутно впав. А разом із тим катастрофічно знизився й виторг.

За словами виконувача обов’язків директора Чернівецького тролейбусного управління Михайло Олексюка, до карантину підприємство мало виторг з квитків у 125 – 130 тисяч гривень на добу. Натомість, зараз він заледве сягає 9 – 10 тисяч у будні. У вихідні - ще менше. До прикладу, у неділю ЧТУ отримало 1150 гривень виторгу.

«За березень ми повністю виплатили зарплату. У нас працюють 503 людини. З них 136 перебувають у чергових відпустках. Ще 39 пішли у відпустку за свій рахунок. Проте, це люди, які використали свою щорічну відпустку і пішли за власним бажанням, бо вони живуть у навколишніх селах і їм важко в нинішніх умовах добиратися до роботи.

Але, зазначу, що нікого примусово у відпустку не відправляв. Наразі працюємо над тим, щоби отримати фінансову допомогу від міської ради. Ми не можемо «образити» водіїв та кондукторів, які працюють зараз у зоні ризику. Адже перевозять, зокрема, й лікарів, які контактують із хворими на коронавірус», - заявив Михайло Олексюк.

"Моє підприємство зараз не вижило би"

Тим часом, приватним перевізникам на допомогу місцевої влади розраховувати не доводиться. За словами голови Асоціації перевізників міста Чернівці Миколи Альботи, наразі маршрутники змушені використовувати всі свої резерви, які в них залишилися.

Вони намагаються утримувати свою техніку в належному стані та готувати її до відновлення перевезень.

Проте, більшість водіїв змушені йти у відпустки за свій рахунок.

«Але за власний рахунок людина може піти лише раз на рік, на 15 днів. А як бути далі з трудовими колективами перевізникам – незрозуміло. Зізнаюся, навіть не знаю, яким чином їм зараз виходити з ситуації, що склалася – нуль надходжень, але чимало витрат.

Зізнаюся, ставлячи себе на місце перевізника – моє підприємство, в якому було 48 власних автобусів, зараз би не вижило. Тим підприємствам, які працюють прозоро, зараз дуже важко», - каже Микола Альбота.

На карантині до літа протягнуть не всі перевізники

Приватну перевізницю Павліну Храпчинську врятувала… заборгованість міської ради перед її підприємством за пільгові перевезення.

«Частину грошей за березень мені вдалося заплатити працівникам. Пощастило, що міська рада мала заборгованість перед нами за пільгові перевезення за два з половиною місяці. Тому ми змогли проплатити механікам, лікарю та деяким водіям.

А якщо карантин затягнеться ще й у травні, ми вже не матимемо, чим платити людям за квітень», - каже перевізниця.

На підприємстві поки що не звільняли людей і навіть спромоглися заплатити Єдиний страховий внесок, оренду землі та за світло. Але в травні працівників уже доведеться відправляти робітників за власний рахунок.

«Через карантин у нас тепер недійсними будуть страховки та талони за проходження техогляду. Коли вийдемо з карантину, поновити те й інше обійдеться приблизно по 100 доларів на машину.

Бодай якісь гроші нам сплачують за перевезення лікарів з районів до Чернівців. Для цього нам довелося злити з автобусів залишки солярки та заправити два автобуси, якими возять медиків. Відтак, гроші, що нам заплатили, дали змогу заправити автобуси.

Зараз залишається лише сподіватися, що ситуація навколо пандемії завершиться якнайшвидше. Якщо він у такому ж режимі протримається весь травень, не маю уявлення, що нам робити далі», - резюмує Павліна Храпчинська.

Автор: Олександр ЮХИМЕЦЬ

Дивіться нас наYouTube

Від редакції:

Підтримайте якісну журналістику!

Інформаційне агентство АСС - це незалежна медійна платформа, яка працює об`єктивно, оперативно та точно. Вже 5 років ми подаємо нашим читачам лише якісні та перевірені новини. Втім, через кризу та карантин, наші рекламні доходи відчутно зменшились! Відтепер ви можете допомогти нам не лише лайком чи репостом, а й донатом.

Кожен донат - ваша підтримка нашої роботи!