Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

За крадіжку мобільного телефона чернівчанин відсидить 4 роки за ґратами

acc.cv.ua 27/03/2020 19:25
38-річний чоловік вчинив крадіжку повторно, під час іспитового строку.

Чернівецький апеляційний суд підтвердив законність та справедливість вироку Першотравневого районного суду м.Чернівці, яким 38-річного мешканця Чернівців визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 185 КК України (крадіжка, вчинена повторно). Про це повідомляє Чернівецька місцева прокуратура.

Торік у  травні раніше судимий чоловік, під час іспитового строку, перебуваючи на ринку, що по вул. Зеленій у Чернівцях, викрав з жіночої сумочки мобільний телефон вартістю майже 5 тисяч гривень та втік. 

У ході судового розгляду обвинувачений свою вину не визнав, проте суд, дослідивши усі докази по справі, визнав чоловіка винним у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення та призначив покарання, у вигляді чотирьох років позбавлення волі, частково приєднавши невідбуте покарання за попереднім вироком суду.

Не погодившись з таким рішення суду, обвинувачений подав апеляційну скаргу, в якій просив скасувати вирок суду першої інстанції та виправдати його. 

Отримуйте новини вTelegram

Колегія суддів Чернівецького апеляційного суду прийшла до висновку, що апеляційна скарга обвинуваченого є безпідставною, а вирок Першотравневого районного суду м.Чернівці – законним, справедливим та обґрунтованим, а тому залишила апеляційну скаргу без задоволення.

Читайте також: Засудили чернівчанку, яка не годувала свою п'ятимісячну дитину