1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Він казав, що повинен повернутись до побратимів, - рідні В. Анадимба

acc.cv.ua 12/01/2018 17:49

Володимир Анадимб отримав смертельне поранення та загинув 10 січня в районі Світлодарської Дуги, Донецької області.

Волонтери супроводжували привезли тіло військослужбовця 46 ОБСпП "Донбас Україна", розвідника взводу розвід-диверсійної роти до Чернівців. Тут провели невеликий молебень  та попрощались із Володимиром, який загинув від поранення осколком гранатомету , що потрапив у шию поблизу Світлодраської Дуги. В Володимира залишились дружина та двоє дітей, поховають розвідника, родом з Херсонщини, в селі Тереблече, Глибоцького району, де він одружився. В українського захисника напівсиротами залишились двоє дітей.

Ольга Анадимб, матір Володимира: 9 числа я особисто з ним говорила, щодня з ним говорила, ми самі з Херсону приїхали. Кажу – як у вас там діла? Він ніколи нічого не казав, лиш одне – стерпно.

Юрій Петихачний, дядько Володимира Анадимба: Це вже другий племінник, який не повернувся з АТО. Пару років тому був Льоня, а зараз – Вова. Хороший, життєрадісний, завжди веселий хлопець. Міцний. Спочатку за повісткою призвали, потім – звільнився, і пішов на один контракт на рік, потім – на три роки. Казав, що він повинен повернутись туди, в нього там друзі, побратими.

Нагадаємо: Влада Чернівців не прийшла на прощання із загиблим в АТО буковинцем (ВІДЕО)

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: