1
Долар23.88
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.49
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.2
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Відкриття нового стадіону у Чернівцях знову відкладається через брак фінансів

acc.cv.ua 12/08/2019 11:07
Українська асоціація футболу поки не виплатила коштів для побудови роздягалень для стадіону на Головній, 265

Про це повідомляє голова Чернівецької обласної федерації футболу Василь Орлецький.

За його інформацією, міська влада вже заплатила 10 мільйонів гривень, в той час як УАФ, як і раніше, не виплатили для побудови роздягалень мільйон гривень. Місцевий голова обласної федерації футболу обіцяє дати 400 тисяч з них.

Василь Орлецький пообіцяв спільно з друзями надати 400 тисяч, але все ще 600 тисяч повинні виділити в УАФ. Чернівецький чиновник заявив, що президент федерації Андрій Павелко вже дав доручення з приводу виплати грошей, але підлеглі в УАФ поки цього не зробили.

Наостанок представник чернівецького футболу все ж висловив надію, що незабаром гроші від УАФ надійдуть і стадіон найближчим часом буде відкрито, повідомляє Sport Arena.

У Департаменті містобудування та земельних відносин міської ради зі свого боку не бачать проблем із затримкою відкриття стадіону, який будують вже третій рік. Мовляв, зараз проводять каналізування адміністративного корпусу, кошти у повному обсязі міська рада виділила.

Стадіон на 400 місць на вулиці Головній у Чернівцях  зводиться за програмою УЄФА «Хет Трік» за кошти громади Чернівців та Федерації футболу України. Головний архітектор проекту – Віталій Жорін, генеральний підрядник – ТзОВ «АЛВІР-ТАНДЕМ» (м.Київ). Стартова кошторисна вартість об’єкта – 19629,403 тис.грн. Але потім вона змінювалася. 

Відкриття стадіону неодноразово переносилось. У жовтні 2018 року повідомляли, що стадіон мають відкрити у середині листопада.

Коментарі: