Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В гуртожитках для студентів з ознаками ГРВІ будуть окремі кімнати

acc.cv.ua 13/03/2020 14:09
Таке доручення керівникам вищих навчальних закладів дав міський голова Олексій Каспрук

Щоб недопустити розповсюдження захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції, після повернення на навчання, студентів з районів області, інших областей України та студентів-іноземців не будуть допускати до відвідування закладу, якщо у них будуть присутні симптоми ГРВІ та грипу.

Також, в гуртожитках повинні передбачити приміщення для ізоляції студентів з ознаками захворювання на грип та у разі виявлення таких студентів негайно повідомити про випадок в заклад охорони здоров’я для подальших дій за затвердженими алгоритмами (скерування на сімейного лікаря, госпіталізація, амбулаторне лікування, тощо), інформують на сайті міської ради 

Читати ще До лікарні госпіталізували ще одну буковинку з підозрою на COVID-19

Дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів в учбових кімнатах, лекційних аудиторіях, місцях спільного використання, гуртожитках) повинен бути посиленим.

Таке доручення керівникам вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м. Чернівці дав міський голова Олексій Каспрук на позачерговому засіданні міської постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.