Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У підтоплені райони Буковини доставляють продукти та питну воду

pogliad.ua 26/06/2020 14:15

Рятувальники продовжують роботи у районах Чернівецької області, що постраждали від негоди. Станом на 7 годину 26 червня залишалися підтопленими 45 населених пунктів у 7 районах та 24 будинки і частково 4 вулиці у м. Чернівці.

Протягом останньої доби підрозділи Служби порятунку залучались до проведення заходів із відкачування води з підвалів житлових будинків, присадибних ділянок і подвір’їв у підтоплених населених пунктах. Всього за добу відкачано 2824 м3води, повідомляє управління ДСНС України у Чернівецькій області.

У населених пунктах Новоселицького району та Чернівцях виставлено 9 постів спостереження з числа працівників УДСНС, Нацполіції та місцевих органів самоврядування. Також рятувальники з міста Чернівці, Кельменецького та Сокирянського районів наразі перебувають в готовності виїхати на ліквідацію наслідків негоди у Новоселицький район. 

На Вижниччині зведений загін управління ДСНС у взаємодії із працівниками Басейнового управління водних ресурсів та місцевим населенням продовжує укріплювати підмиті дамби та берегоукріплення. Пошкоджені ділянки укріплюють піщано-гравійною сумішшю та лісоматеріалами.

У важкодоступні населені пункти рятувальники доставляють місцевим мешканцям продукти харчування та завозять питну воду. Зокрема, рятувальники забезпечують необхідними продуктами жителів 7 населених пунктів Вижницького, Кіцманського і Новоселицького районів.

Фото: cv.dsns.gov.ua