Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Чернівецькому СІЗО в'язні зачинилися в камерах на знак протесту проти розміщення в установі чоловіка інфікованого COVID-19

acc.cv.ua 25/04/2020 22:20
Троє ув'язнених завдали собі тілесних ушкоджень.

До Чернівецького СІЗО з ІТТ міста перемістили чоловіка, у якого підтверджений COVID-19. На знак протесту деякі в'язні зачинилися у своїх камерах. Троє людей спричинили собі тілесні ушкодження. Про це повідомляють на сторінці Чернівецького СІЗО у Фейсбук.  

"У зв’язку з прибуттям до установи підслідного з ІТТ міста Чернівці із підтвердженим COVID-19, деякі ув’язнені в ніч на 25 квітня 2020 року зачинилися в камерах, перешкоджаючи персоналу установи виконувати свої обов’язки, чим висловили своє обурення. В акті порушення режиму прийняло участь ув’язнені трьох камер (троє з яких вчинили членоушкодження, їм надана медична допомога)", - йдеться у повідомленні. 

Повідомляється також, що ув’язненого з COVID-19 доставили до СІЗО 23 квітня відповідно до Ухвали суду.

Чоловіка розмістили з дотриманням всіх необхідних карантинних вимог, окремо від інших ув’язнених та засуджених. Персонал, який здійснює нагляд, забезпечений засобами індивідуального захисту, установа - дезінфікуючими засобами.

Двоє інспекторів СІЗО 25 квітня звернулись із проханням надати їм відпустку.

Читайте також: В'язні Чернівецького СІЗО через сайти оголошень видурили у людей понад 200 тисяч гривень

Зазначається також, що до Чернівецького СІЗО після повідомлення про подію виїхало керівництво Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України.

Отримуйте новини вTelegram

"У Департаменті створено штаб реагування на ускладнення оперативної обстановки, сформований комплекс заходів щодо посилення контролю", - повідомляють у СІЗО.

Наразі стан оперативної обстановки в Чернівецькому СІЗО стабільний.